Project Description

Sprawa Karna

TELEFON DYŻURNY W PRZYPADKU ZATRZYMANIA PRZEZ POLICJĘ: 608 706 091

Obrona w sprawach karnych jest podstawowym rodzajem działalności Kancelarii. Głównym obszarem działalności adwokat Marty Skrzymowskiej jest Warszawa i okolice, ale prowadzimy sprawy z terenu całej Polski. Adwokat Marta Skrzymowska występuje jako obrońca, ale także jako pełnomocnik ofiar przestępstw (pokrzywdzonych).

W przypadku zatrzymania przez Policję należy niezwłocznie skontaktować się z adwokatem. Telefon komórkowy zatrzymanego jest zwykle zabezpieczony jako dowód – numer do adwokata warto zapisać na kartce i nosić przy sobie.

Jeśli zatrzymano kogoś bliskiego – proszę przygotować informacje kiedy i przez kogo nastąpiło zatrzymanie (jaka jednostka Policji) i niezwłocznie zadzwonić pod numer podany powyżej. Im szybciej adwokat będzie miał możliwość działania, tym lepsze rezultaty można osiągnąć w postępowaniu karnym.

W przypadku już toczącego się postępowania karnego, proszę przygotować wszelkie dokumenty związane ze sprawą (łącznie z kopertami, w których otrzymaliście Państwo pisma). Na spotkaniu adwokat wyjaśni Państwu, czego możecie oczekiwać, jakie ścieżki postępowania są możliwe i jakie rezultaty można uzyskać, ale nie jesteście do niczego zobowiązani. To Państwo podejmujecie ostateczną decyzję co do sposobu działania. Naszym zadaniem jest działać zawsze na korzyść swojego Mocodawcy i przeprowadzić go przez tę trudną sytuację możliwie najlepiej.

Nikt nie musi być przed sądem sam.

Umów wizytę

Wybierz termin i umów wizytę – prześlemy Ci mailem potwierdzenie terminu.